Najnowsze publiczne pliki użytkownika

Komentarze

Gość

"Zło okazało się silniejsze o miłości" raczej powiedziałabym, że "zło okazało się silniejsze od sprawiedliwości" ...do jakiej dążył główny bohater, i również "miłość okazała się silniejsza od zemsty" co widać po scenie między Daghanem, a bratem kobiety która kocha. Na temat 2 sezonu nie ma żadnych na razie wiadomości, więc zazdroszczę osobie która miała okazję gdzieś przeczytać taką informację :) Prawdopodobnie jest szansa że serial będzie emitowany w naszej telewizji, a inne kraje są zainteresowane zrobić remake. Mimo że są małe nadzieję to drugi sezon mógłby powstać, ponieważ wiele wątków nie zostało rozwiązanych,a z takim zakończeniem to może nawet bardziej zaciekawić niż na początku. Popularność serialu jest coraz większa więc kto wie...Co do samego serialu uważam go za najlepszy serial turecki jaki widziałam, a zazwyczaj unikam tego typu produkcje, i żal że nie mogli pokazać więcej (miało być 26 odcinków+).

Gość

Gość Ewa

Bardzo bardzo dziękuję za te wszystkie odcinki jest PAN po prostu SUPER proszę o jak najszybsze dalsze odcinki ANNE MATKA i Wspaniałe Stulecie życzę dużo zdrowia

Gość

Szkoda Isaaca

Gość

Bardzo wciągająca historia, niecierpliwie czekam na każdy następny odcinek

Gość

ewa. jestem zachwycona tym serialem. z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek

Gość

ewa. jestem zachwycona tym serialem. z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek

Gość

Kiedy będą dalsze odcinki czekam i bardzo dziękuję

Gość

PIĘKNY FILM WIELU ZNAJOMYCH ZARAZIŁAM TYM FILMEM. DZIEWCZYNKA JEST WSPANIAŁA I POMIMO AKTORSTWA WIELE PRZESZŁA W TYM FILMIE I NA PEWNO ODBIJE SIĘ TO NA JEJ PSYCHICE. Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAM NA NASTĘPNY ODCINEK.

JOLA 60